1. Omnipuls
  2. Střešní nosiče
  3. Sněhové řetězy
  4. Střešní autoboxy

Sedací vaky

Sedací vaky pro děti i dospělé

Kvalitní sedací vaky patří mezi oblíbené a zajímavé interiérové doplňky. Velké popularitě se těší mezi dětmi i dospělými. Proč je dobré sedací vaky využívat a jak je vybírat se dozvíte v našem dnešním článku. Sedací vaky vhodné nejen pro děti jsou komfortní, zajímavé a hodí se snad do každé domácnosti.

Sedací vaky a jejich provedení

Sedací vak, který si vyberete, by měl být vyroben ze špičkových materiálů. Samotné materiály však nejsou jistou zárukou úspěchu. Neméně důležité je i zpracování. Měl by vynikat dvojitými švy a zajištěným systémem plnění. Náplň se tedy při výrobě standardně obaluje do klasického a suchého zipu. Sedací vaky můžete zakoupit v celé škále odstínů a vzorů. Oblíbené jsou výrazné barvy a atraktivně vypadají i motivy zvířat nebo architektonických prvků. Náplň vaku můžete standardně doplnit (nebo z ní ubrat) a jeho povlak prát v pračce. Což oceníte především, pokud pořizujete vak pro své menší děti.

Využití sedacích vaků

Sedací vaky mají opravdu různorodé možnosti využití. Hodí se do dětských i obývacích pokojů. Skvěle poslouží ke krátkodobému odpočinku - k posezení i spánku. Sedací vaky vyrobené z odolnějších materiálů jsou určeny i na exteriérové použití. Za teplých jarních a letních dnů je můžete vzít na zahradu či na dvorek, k bazénu, do altánu nebo na grilování.

Trendy vaky

Sedací vaky rozhodně patří mezi novinky současnosti. Dokonale se přizpůsobí a vytvarují. Na rozdíl od židlí nebo křesel poskytnou báječný odpočinek po náročném dni v práci nebo ve škole. Vaky se vyrábějí v několika rozměrech. Snadno si tak v bohaté nabídce internetových i kamenných obchodů najdete ten pravý. Mezi přední prodejce těchto vaků se řadí naše společnost Omnipuls, v jejímž sortimentu můžete najít například i sedací pytle, trampolíny a další vybavení pro relaxaci.

Sedací vak CrazyBag Art Bambus

Sedací vak CrazyBag Art Bambus

Sedací vak CrazyBag Art African Animals

Sedací vak CrazyBag Art African Animals

Sedací vak CrazyBag Art Eiffel

Sedací vak CrazyBag Art Eiffel

Sedací vak CrazyBag Art Horse

Sedací vak CrazyBag Art Horse

Sedací vak CrazyBag Art Sea Star

Sedací vak CrazyBag Art Sea Star

Sedací vak CrazyBag Art Shells

Sedací vak CrazyBag Art Shells