1. Omnipuls
  2. Střešní nosiče
  3. Sněhové řetězy
  4. Střešní autoboxy

Sedací pytle

Nabídka obchodu Omnipuls

Sortiment společnosti Omnipuls, s.r.o. tvoří velmi různorodé produkty. Jedná se o elektroniku, nosiče, trampolíny, příslušenství pro vodní sporty a nakonec i o sedací pytle a vaky. Oba tyto produkty si jsou na první pohled velmi podobné a je těžké je od sebe rozeznat. Cena sedacích pytlů se pohybuje od 1000 Kč. Je proto velmi důležité správně vybírat. Pokud naleznete kvalitní pytel, jistě se vám vaše investice vrátí v podobě odpočinuté mysli i těla.

Kvalitní sedací pytle od Omnipuls

Moderní sedací pytle představují velký hit současnosti. Máte rádi relaxaci a pohodlné posezení? Pak určitě do nějakého z pytlů investujte. Můžete vybírat ze škály barevných odstínů a z celé řady velikostí. Hodí se pro děti i dospělé a pro domácí i venkovní použití. Kvalitní a zároveň levné dětské sedací pytle můžete zakoupit u společnosti Omnipuls.

Přednosti sedacích pytlů

Kvalitní sedací pytel by měl být naplněn polystyrenovými kuličkami a zároveň důkladně ošetřen proti případnému roztržení nebo rozevření. Kuličky je totiž možné do pytle doplňovat, nebo z něj ubírat, a vytvořit si tak sedací pytel o ideální tvrdosti. Zapínání pytle má proto dvojitou ochranu v podobě klasického a suchého zipu. Říkáte si, že byste sedací pytel neměli jak využít nebo že je pro vás zbytečností, kterou nepotřebujete? Jistě už jste se setkali s bolestí zad z nepohodlné židle nebo křesla. Sedací pytel se přizpůsobí tělu, je velmi příjemný a maximálně komfortní. Věřte, že po usednutí na něj vás už nebude nic bolet.

Sedací pytle pro interiér i exteriér

Sedací pytle jsou opravdu vhodné na vnitřní i venkovní použití. Obzvlášť máte-li malé děti, můžete je i s pytlem poslat hrát si na dvorek. Vyrábí ze snadno omyvatelných materiálů, takže je po návratu z přírody velmi lehce očistíte. Pytel můžete využít například i u bazénu, při opalování nebo na některém letním festivalu.

Doporučujeme se podívat i na naše sedací vaky. Vzhledem k rozsáhlosti našeho sortimentu věříme, že si u nás vybere opravdu každý!

Sedací fotbalový pytel CrazyBall

Sedací fotbalový pytel CrazyBall

Sedací pytel CrazyBag Classic 178x140 Scarlet Rose

Sedací pytel CrazyBag Classic 178x140 Scarlet Rose

Sedací pytel CrazyBag Classic 178x140 Smaragd

Sedací pytel CrazyBag Classic 178x140 Smaragd

Sedací pytel CrazyBag Classic 178x140 Blue Lagoon

Sedací pytel CrazyBag Classic 178x140 Blue Lagoon